אודות המשרד

 

Idan_Sabah_Photography018

משרד עורכי הדין אקסלרוד אוחנה הוקם בתחילת שנת 2009, ע"י עורכי הדין אלי אקסלרוד ועו"ד לירן אוחנה- יוצאי משרדים ידועים בתחומם- כמשרד מסחרי-עסקי המעניק שירותים משפטיים בתחומי התאגידים, שוק ההון, ניירות ערך, מקרקעין וליטיגציה מורכבת בתחומים הללו.


משרדנו הינו משרד בוטיק צעיר ודינאמי, אשר שם לעצמו כמטרה ראשונה את ערכי יחסי האנוש והמקצועיות המשפטית, יחד עם יצירת פלטפורמה עסקית פורה ללקוחותיו לצורך קידום עסקיהם ותוך חשיבה מקורית המותאמת לכל לקוח ולקוח.


חלק בלתי נפרד מהמקצועיות המשפטית של משרדנו להבדיל ממשרדים רבים אחרים, הוא הדגש על מומחיות עומק של כל אחד מעורכי הדין במשרד בתחום ספציפי לו, כך שהלקוח מקבל טיפול משפטי מעורך הדין הבקיא בכל נבכי המטריה והאתגר המשפטי העומד בפניו.


המשרד כולל צוות משפטי המורכב מעורכי דין יצירתיים, בעלי ניסיון משפטי - עסקי, בעלי ידע נרחב וקשרי חוץ, יכולת הבנה מעמיקה את עולם העסקים בזמן אמת, עובדות המאפשרות למשרד להעניק לקהל לקוחותיו פתרון משפטי - עסקי כולל, והכל תחת קורת גג אחת.


כמשרד דינאמי ומקצועי, משלב משרדנו את היתרונות של משרד גדול ומנוסה עם יתרונות של משרד צעיר ונמרץ המגיב במהרה לצרכי הלקוח, זמין עבור הלקוח ומעניק לכל לקוח שירות מהיר ויעיל ברמה גבוהה ביותר ויחס אישי, תוך מתן תשומת לב מרבית לדרישותיו וצרכיו של כל לקוח.


עורכי הדין במשרד מסייעים ללקוחותיו להשיג את מטרותיהם העסקיות באמצעות פתרונות יעילים וזאת מבלי להתפשר בסוגיות המהוות סיכון משפטי ללקוח.


על מנת לתת ללקוחות המשרד את השירות הטוב ביותר נדרשת היכרות מעולה של סביבת העסקים של הלקוח ושל הסיכונים עימם הוא מתמודד ולכן פועלים עורכי הדין במשרד באופן צמוד ללקוח ותוך היכרות עמוקה עם הסביבה העסקית המיוחדת לכל לקוח.


אנו מאמינים כי רק באופן זה אנו יכולים להכיר את הלקוח ביסודיות ולתת לו את הפתרונות המשפטיים והמסחריים הייחודיים לו.


בשנים האחרונות, מעגל הלקוחות של המשרד הולך ומתרחב הודות לאיכות השירות הגבוהה והמקצועיות חסרת הפשרות של צוות המשרד, העומדים לצד יצירתיות משפטית, הבנה והיענות לצרכי הלקוח, אשר הפכו את המשרד לכוכב עולה, המקדם מהלכים תקדימיים ועסקאות פורצות דרך.


בין לקוחות משרדנו נמנים לקוחות רבים, החל בחברות ציבוריות, יזמים ואנשי עסקים פרטיים.


המשרד פועל גם למען הקהילה, ניהל תיקי פרו בונו, וכמו כן כיום מנהל הליכים בג"ציים שמטרתם שינוי הסדר החברתי בישראל. לטובת כלל תושביה.